Call of Duty: Modern Warfare’e 2 Yeni Harita Geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare'in 2 yeni haritası ve yeni bir modu gün yüzüne çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

3 günde 600 milyon dolar gelir elde eden Call of Duty: Modern Warfare başarılı gidişatına devam ederken oyuna 2 yeni haritanın geleceği belli oldu. Yeni haritalar beraberinde yeni bir modu da karşımıza çıkaracak.

blank

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberlerde Call of Duty: Modern Warfare’e tam 38 haritanın geleceğinden söz etmiştik. Reddit’e sızan bilgiler kapsamında edindiğimiz 38 haritanın listesi de geçtiğimiz günlerde birçok haber sitesinde yer aldı. Bugün gelen bilgilerde ise oyuna yeni gelecek olan haritaların 2 tanesinin adları belli oldu.

PC Gamer’ın haberine göre gelecek olan yeni haritaların iki tanesi belli olmuş. Yeni haritaların adları Shoot House ve Krovnik Farmland olarak duyurulmuş. Tasarımı ve genel yapısı ile birbirinden farklı içeriklere sahip olacak olan bu haritalar beraberinde oyun içerisine yeni bir modda getirecek. Bu mod Hardpoint olacakmış.

Krovnik Farmland haritası Ground War modunda, Shoot House ise çok oyunculu modda oynanabilecekmiş. Shoot House yakın dövüş için tasarlanan bir harita olurken, Krovnik Farmlands ise geniş bir alana sahip olacakmış ve büyük savaşlara sav sahipliği yapacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol