Call Of Duty: Modern Warfare’a, April Fools Day Çalma Listesi Geri Dönüyor

Call of Duty: Modern Warfare'a eski April Fools çalma listesi geldi.

Infinity Ward dün gece kimseye haber vermeden Call of Duty: Modern Warfare‘e April Fools’ Day’in çalma listesini oyuna ekleyerek herkesi şaşırttı.

Call Of Duty Modern Warfaree April Fools Day Çalma Listesi Geri Dönüyor

Tecrübeli Call of Duty oyuncuları, haritayı hızlı ve aksiyon dolu olduğu için oldukça sevmişlerdi. Söylemeye gerek yok, 10v10 çok fazla düşünmenize izin vermiyor, ancak stres altında oynamak için harika bir uygulama olabilir. Yani, çok fazla yeniden doğuşa aldırmazsanız, ne kadar iyi olursanız olun ölmeniz muhtemeldir ancak bu modun amacı sadece oyuncuların eğlenmesi içindir.

Shipment’ın hayranı değilseniz, çok daha rahat bir deneyim olması gereken 3v3 Gunfight Knives Only‘a el ele mücadele için oynayabilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare’in BR Solos’u BR Stimulus Solos ile değiştirildi, paraşütle düşman oyuncuların çağrıldığı yükseklik ve yarıçap azaldı.

Bir çok kullanıcı için

Activision, son kazanç çağrılarında Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone arasındaki ilişkiyi tartıştı. Birçok oyuncu, oynaması ücretsiz bir COD’nin yıllık premium COD’nin gelirini yamyam edeceğinden korkuyordu, ancak bu sefer olmadı. Aslında, Warzone’a yapılan her MW gezisi daha fazla oyuncuyu geri getirdiğinden, tam tersi oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol