Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: Modern Warfare Yeni Nesil Bir Güncellemeyi Hak Ediyor

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve oynanamaya devam eden Call of Duty: Modern Warfare sizce de yeni nesil güncellemeyi hak etmiyor mu? Bizce ediyor.

Birçok oyuncu Call of Duty: Modern Warfare‘ın lansmanında çok oyunculu mod için heyecanlı değildi. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında piyasaya sürüldükten sonra oyuncular haritaların çoğunun çok büyük olduğunu ve bu da sıkıcı bir oyunla sonuçlandığını belirtiyordu. Oyunun bazı haritaları ise adeta sorunlar silsilesi barındırıyordu. Özellikle Piccadilly haritası birçok oyuncu için kötü bir deneyim olmuştu.

Call Of Duty Modern Warfare Yeni Nesil Bir Guncellemeyi Hak Ediyor 1

Ancak bunun ardından Activision zamanla oyuna yeni ve daha düzgün haritalar ekleyerek oyunu daha fazla oynanabilir bir hale getirmeyi başardı. Fakat yine de Black Ops Cold War ve Warzone‘un gölgesinde kalmaktan geri kalamadı. Özellikle oyuncuların Battle Royale oyunu Warzone’a ilgisini gören Activision Modern Warfare’ı geri planda bıraktı ve bu da oyunun güncellenmemesine neden oldu. Tabii ki bir de bunun yanında geçtiğimiz ay Black Ops Cold War piyasaya sürüldü ve oyun iyice tozlu raflara kaldırıldı gibi görünüyor.

Tüm yapılan güncellemeler ve oyuna gelen yeni içerik ile birlikte oyunun gerçek anlamda yeni nesil bir güncellemeyi hak ettiğini söyleyebilirim. Özellikle Call of Duty topluluğu oyuna yeni nesil güncelleme gelmesini dört gözle bekliyor fakat Activision’ın bunu yapıp yapmayacağını bilmiyoruz. Bakalım topluluğun beklediği o yeni nesil güncelleme Modern Warfare’a gelecek mi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.