Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone’da Banlanan Kullanıcı Sayısı 200.000’e Ulaştı

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone'dan 200.000 hile kullanan oyuncu kalıcı olarak uzaklaştırıldı.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone‘un geliştiricisi olan Infinity Ward, Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklama ile birlikte her iki oyunda da toplam 200.000 kullanıcının hile kullanımı nedeniyle kalıcı olarak oyunlardan banlandığını açıkladı. Bu haber her iki oyunu oynayan oyuncuları oldukça sevindirecektir.

Call Of Duty Modern Warfare Ve Warzoneda Banlanan Kullanici Sayisi 200.000e Ulasti 1

Infinity Ward yaptığı açıklamanın ardından ayrıca hile ile mücadele edebilmek için çok çalıştıklarını ve kendi üzerlerine düşen görevi yapmaya devam edeceklerinden bahsederken ayrıca oyunculardan da geri bildirimde bulundukları için teşekkür ettiler.

Bildiğiniz üzere Call of Duty’nin Battle Royale oyunu Warzone son dönemin en popüler oyunlarından biri. Oyun ücretsiz olması nedeniyle rağbet görmeye devam ederken, oyuncuların başı ise hile kullanan oyuncular ile dertte, ancak Infinity Ward ve Activision bu konuda oldukça katılar ve tespit edilen oyuncular anında oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılıyorlar. Infinity Ward oyunların piyasaya sürülmesinden bu güne kadar toplam’da 200.000’den fazla hile kullanan oyuncuyu oyundan kalıcı olarak uzaklaştırdı.

Geliştirici ilerleyen dönemlerde oyunun anti hile sisteminde yenilikler yaparak bu sistemi daha da güçlendirmeyi ve oyuncuların hile kullanımının önüne geçmek istiyor. Infinity Ward’ın paylaşmış olduğu tweet’e aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.