Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone Sezon 5’in Yol Haritası Belli Oldu

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Sezon 5'in yol haritası ve oyuna gelecek olan yenilikler açıklandı.

Modern Warfare ve Warzone’un geliştiricisi olan Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için yeni çok oyunculu haritalar, operatörler, iki ücretsiz silah ve daha fazlasını içeren 5. Sezon yol haritasını açıkladı.

Call Of Duty Modern Warfare Ve Warzone Sezon 5in Yol Haritası Belli Oldu

Call of Duty: Warzone için geliştiriciler Stadium haritasının kapılarını oyunculara açıyor. Stadium kapılarının açılması ile birlikte bir yer altı otoparkı ve bazı yeni standlar Stadium’un içerisinde bulunacak. Bunun haricinde yeni bir mobil operasyon üssü olan yük treni var. Bu yük trenine binebilmeniz durumunda tren rotası üzerinde istediğiniz yere hızlıca gidebileceksiniz.

Yeni sezon ile birlikte oyuncular oyuna eklenen yeni haritalarda mücadele edebilecekler. Oyuna 4 adet çok oyunculu haritanın yanı sıra, yeni bir Ground War haritası, iki adet 6v6 ve son olarak bir Gunsfight haritası eklenecek.

Infinity Ward ayrıca Verdansk’ta daha az oyuncunun bulunduğu bir Mini Royale haritası da getiriyor. Böylece kalabalık ve büyük oyun haritasından sıkılmış olan kişiler bu Mini Royale’de zaman geçirebilecekler.

Son olarak, Call of Duty: Warzone oyuncuları ISO SMG ve AN-94 AR silahlarını ücretsiz olarak alabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.