Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone İçin 4. Sezon Güncellemesi Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare 4 ve Warzone'un 4. sezonu yeni içeriklerle birlikte yayınlandı. Yeni sezon ile birlikte artık Warzone'da 200 oyuncu desteği bulunuyor. Bunun yanı sıra oyuna yeni bir silah ve harita eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Activision, Call of Duty Modern Warfare 4. Sezon Güncellemesi bugün yayınlandı. Yayıncıya göre, bu yama Battle Royale Modunda Call of Duty: Warzone’da 200 oyuncuyu destekliyor.

Verdansk haritasında oyuncular artık Dörtlü olarak oyuna girdiklerinde 200 oyuncuya kadar oynayabilecek. Yani 50 Dörtlü oyuncu grubu birbiriyle savaşıyor savaşa bilecekler. Bu yeni oyuncu sayısı Warzone’u eskisinden daha da büyük bir Battle Royale deneyimi haline getiriyor.

Call of Duty Modern Warfare sahipleri için indirme boyutu 22-36 GB olacaktır. Öte yandan, Call of Duty: Warzone sahipleri için bu güncellemenin indirme boyutu 22GB-30GB olacaktır. Güncelleme ile birlikte Modern Warfare tarafına yeni bir silah geliyor. Yeni silah bir nişancı silahı ve adı da Rytec AMR.

Sezon 4 Güncellemesi yeni bir çok oyunculu harita ve yeni bir silah ekleyecek. Ayrıca yeni bir oyun modu ve yeni bir gadget getirecek. Bu yeni özellikler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare Sezon 4 Değişiklikleri

  • Yeni Harita: Cheshire Park
  • Yaklaşık on yıl önce tanıtılan Team Defender, Modern Warfare’a geri döndüBu geleneksel Capture Flag modu hızlı tempolu bir objektif oyun modu.
  • Yeni gadget: Spotter Scope
  • Yeni Silah: Rytec AMR Keskin Nişancı silahı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol