Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone 3.Sezon İçin Çıkacak Olan Alex Operatörü Sızdırıldı

Yeni Operatör Alex için yeni bir cilt meydana çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Infinity Ward ve Activision, Call of Duty: Moder Warfare‘in Sezon 3‘ü bugün veya yarın resmi olarak açıklayacak. Bununla birlikte, Operatör Alex için bir kaplama ve daha fazla ayrıntı içeren bir promosyon e-postası çevrimiçi sızdı.

blank

Birkaç gün önce, Activision, Call of Duty: Modern Warfare Season 3’ün başlangıç ​​tarihi olarak 08 Nisan 2020’yi resmen açıkladı. en son yarın. Tam açıklamayı beklerken, bazı ilginç detaylar ve sanat eserleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı. CharlieIntel’e göre, sızdırılan içerik doğrudan Activision’un tanıtım amaçlı bir e-postasından geliyor. Resim, Sezon 3’teki yeni Operatörlerden biri olarak tanıtılacak Operatör Alex’in kaplamasını gösteriyor.

Promosyon e-postası ayrıca “Operatörler geri dönüyor, YENİ vites geliyor ve dünya çarpışıyor” diyor. Son bölüm ilginç ve bazı özel etkinliklerde bir ipucu olabilir ama beklemek ve görmek zorundayız. Neyse ki, bekleme neredeyse bitti ve yakında resmi haberleri almalıyız.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone Season 3, yeni Operatörler, çok oyunculu ve Zemin Savaşı haritalarından, yeni savaş geçişinden ve kozmetikten yeni çalma listelerine ve daha fazlasına kadar bir ton yeni içerik getiriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol