Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Modern Warfare Serisi, Üçüncü Oyunla Bitmeyecek

Call of Duty anlatı yönetmeni Brian Bloom, Modern Warfare alt serisinin yaklaşan Modern Warfare 3'ün ötesinde yeni bölümler almaya devam edeceğini söyledi.

Call of Duty: Modern Warfare 3‘ün 2011 yılında çıkış yapan versiyonu, bu yıl duyurulan üçüncü oyuna kadar serinin son oyunuydu. MW alt serisinin orijinal ilk üçlemesinin aksine, yeniden başlatılan seri üçüncü oyun ile sona ermeyecek.

Call of Duty anlatı yönetmeni Brian Bloom’a göre, ekip bu seri için “daha yeni başladı” ve anlatacak daha fazla hikayeleri olacak. The Washington Post’a yakın zamanda verdiği bir röportajda konuşan yönetmen, yeniden başlatılan serinin hâlâ ele alınması gereken birçok hikayesi ve karakter örgüsü olduğunu söyleyerek serinin henüz sonlanmayacağını belirtti.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Son Değil

Call of Duty: Modern Warfare Serisi, Üçüncü Oyunla Bitmeyecek

Bloom, “Karakterlerin belirli bir yöne gittiğini düşünüyoruz ancak aynı zamanda bu yönlerini terk ederek farklı yönlere savrulabileceklerini de biliyoruz. Karakterler geriye gidebilirler, gelişebilirler veya ölebilirler. Bütün bunlar, hikayeler anlatmak için zengin, verimli bir zemin sunuyor ve bu durmayacak. Aslında, daha yeni başladığımızı söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Activision kısa bir süre önce Call of Duty: Modern Warfare 3’ü tam olarak duyurdu ve deneyimin üç ana bileşenini ve bunların çok oyunculu mod ve yeniden düzenlenen haritaları, tek oyunculu kampanya ve “Open Combat” görevleri ve yeni bir açık dünya dahil olmak üzere en önemli özelliklerini ayrıntılarıyla açıkladı. PvE bölümüne ise Zombies eklenecek.

Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım‘da PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.