Call of Duty: Modern Warfare Gunfight Alfası PS4’te Başladı!

Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4'te alfa olarak oynanmaya başlandı.

Konsollarda maus ve klavye desteğine sahip olarak yayınlanacak olan Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4 platformunda alfaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan alfa testi PS4 platformuna özel olacak gibi görünüyor.

Activision’ın 2019 model oyunlarından birisi olarak hem konsol hem de bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4 platformunda alfa testine çıktığını duyurdu.

GamingBolt’un hbaeri ile edindiğimiz bilgilere göre geçtiğimiz günlerde alfa test duyurusu ile gündeme gelen yeni Call of Duty oyunu PS4 platformunda alfa testine başlamış. Alfa testi PS4 platformunda olup toplamda 36 GB gibi bir dosya boyutuna sahipmiş. Alfa testinde oyuncular Gunfight modunu oynayabileceklermiş. Bilindiği üzere Gunfight modu 2v2 çok oyunculu mod olarak tanıtılmıştı.

Alfa testinde oyunculara üç farklı harita sunuluyor. Bu haritaların isimleri de Pine, King ve Speedball olarak duyurulmuş. Oyunun çok oyunculu betası ise PS4 platformu için 12 Eylül’de başlayacakmış.  Oyunu ön sipariş etmeyen oyuncular ise daha ileri ki bir tarihte betayı oynayabileceklermiş.

Son olarak Call of Duty: Modern Warfare PS4 ve Xbox One platformlarında crossplay yani çapraz olarak oynanabilecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol