Call of Duty: Modern Warfare Gamescom 2019’da Yer Alacak!

Gamescom 2019'da Call of Duty: Modern Warfare'de gösterilecek.

3 gün önce 4K çok oyunculu bir oynanış videosu ile gündeme gelen Call of Duty: Modern Warfare aksiyon sahneleri ile adeta oyuncuların ağzını açık bırakmıştı. Yapım önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Gamescom 2019’da oyuncuların karşısına çıkacak.

Almanya’nın Köln kentinde düzenlenecek olan Gamescom 2019, 20 Ağustos’ta başlayacak. Dünyanın önde gelen yayıncılarının ve geliştiricilerinin yer alacağı oyun fuarında merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare’de oyunculara gösterilecek. Gears 5, Need For Speed Heat gibi birbirinden kaliteli oyunların yer alacağı dijtal oyun fuarında Activision’da en yeni Call of Duty oyunu hakkında detaylı bilgiler paylaşacak.

Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynanabilecek olan yeni Call of Duty oyununda battle royale modunun olmayacağı söylenirken bazı kesimlere göre battle royale modu henüz duyurulmamış.

Konsollarda maus ve klavye desteğine sahip olacak olan oyunda 100’den fazla oyuncuya ev sahipliği yapacak olan haritalar da yer alacak. Eylül ayında açık betaya çıkacak olan yapım, Gamescom 2019’da detaylı bir şekilde oyunculara tanıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol