Call of Duty: Modern Warfare Çapraz Oynama Detayları Açıklandı!

Call of Duty: Modern Warfare maus ve klavye kullananları birbirleri ile eşleştirecek.

Serinin en yeni oyunu olarak duyurulan Call of Duty: Modern Warfare 12 Eylül’den bu yana beta olarak oynanabiliyor. 12 Eylül’de PlayStation 4 platformunda betaya çıkan yapım, bu hafta sonu tüm platformlarda tüm oyunculara açık bir beta gerçekleştirecek.

blank

Ön sipariş veren oyuncular için 12 Eylül’de PlayStation 4 platformunda kapalı betaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare 19 Eylül’de yani yarın Xbox One ve PC platformu oyuncuları için kapalı betaya çıkacak. Bu hafta sonu yani 21 Eylül – 23 Eylül tarihleri arasında ise tüm platformlarda açık betaya çıkacak olan yapım çapraz oynama özelliğine de sahip olacak. Bugün gelen detaylar ile çapraz platformda oyunun klavye ve maus desteği de yer alacağı belli oldu.

PC Gamer’ın haberine göre yeni Call of Duty oyunu beta sürecinde klavye maus kullanan oyuncuları birbirleri ile eşleştirecekmiş. Konsollarda da klavye ve mausu destekleyecek olan yapım adil bir oyun sistemi için aynı ekipmanları kullanan oyuncuları birbirleri eşleştirecekmiş.

Oyuncular arkadaşları ile çapraz olarak oynayabilmek için bir Call of Duty hesabına ihtiyaç duyacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol