Call of Duty: Modern Warfare – 3v3 Gunfight Şimdi Erişilebilir

Call of Duty: Modern Warfare beklenen güncellemesi yayınlandı.

Call of Duty: Modern Warfare daha önce yayınladığı Gunfight mod’u oyuncular tarafından oldukça ilgi görmüş ve sevilmişti.

Daha önce oyunun tasarım yöneticilerinden Joe Cecot, Gunfight moduna yeni seçenekler ekleneceğini ve bu modun tekrar oynanabilir hale geleceğini belirtmişti.

Beklenen güncelleme 15 Ocak 2020 tarihi ile oyuncuların erişimine açıldı. Yeni özellikler getirilen Gunfight modun’da artık 3v3 olarak arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.  Ayrıca Gunfight modu ile birlikte Shoot House haritası’da 7/24 erişilebilir hale getirildi. Shoot House haritası Shipment haritası ile değiştirildi.

Bu arada, hızlı oynama filtresine Gun Game, Krank ve Drop Zone “Same Day Delivery” çalma listesinin bir parçası. Oyun geliştiricileri Ground War’da ki harita sorunlarını hala ele aldıklarını ve yakın bir tarihte iyileştirme çalışmalarının yapılacağını belirtti.

Son turnuvanın beta sürümünden sonra yapılan geri bildirimlerle birlikte yeni bir Gunfight Turnuvasınında yapılacağını duyurdular.

Call of Duty: Modern Warfare şimdilik iyi gidiyor. Oyuncular, geliştiriciler tarafından isteklerinin göz ardı edilmemesinden memnunlar. Bu arada Aralık 2019 tarihi itibariyle 1 milyar $ gelir elde eden oyun Britanya genelinde en çok satılan oyunların zirvesinde.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol