Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Modern Warfare 3’ü Ücretsiz Oynayabilirsiniz!

Call of Duty Modern Warfare 3'ü tek kuruş ödemeden oynayabilirsiniz. Sınırlı süreli açık betaya nasıl katılabileceğinizi anlatıyoruz.

Call of Duty Modern Warfare 3 Weekend 2 beta sürümü yarın tüm platformlar için erişime açılacak ve 14 Ekim – 16 Ekim tarihleri arasında oynanabilir olacak. Xbox ve PC oyuncuları beta kodlarına sahip olmaları halinde oyuna erken erişim sağlayabilecek. Bu süre zarfında PlayStation 5 oyuncularının açık betayı denemesi için herhangi bir kod gerekmeyecek. Xbox ve PC’de oyuna erişmek için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Oyunun son betası ücretsiz ve herkese açık. Ancak Modern Warfare 3’e ön sipariş verenler erken erişime sahip olacak. Dijital olarak ön sipariş verenlerin beta koduna ihtiyacı olmayacak; kendilerine otomatik olarak beta sürümüne erişim izni verilecek. Oyunu kutulu sürüm olarak satın alanlara ise satın aldıkları yer tarafından bir e-posta ile erişim kodu ulaştırılacak. PlayStation oyuncularının koda ihtiyacı olmayacak.

Ücretsiz Modern Warfare 3 Beta Kodu Nasıl Alınır?

Oyunu ön sipariş vermeyenler için Activision, resmi Call of Duty web sitesinde periyodik olarak beta erişim kodu dağıtıyor. Bu nedenle, betayı erken deneyebileceğiniz bazı yollar hakkında bilgi edinmek için resmi Twitter hesabını düzenli olarak takip edin. Ayrıca ücretsiz kod sahibi olmak için bu çekiliş sayfasına Call of Duty hesabınızla giriş yapın, platformunuzu ve ülkenizi seçin. Şanslıysanız, size beta erişim kodu gelecek!

Call of Duty Modern Warfare 3'ü Ücretsiz Oynayabilirsiniz!

Oyuncular betanın ilk hafta sonu boyunca maksimum 20 seviyeye ulaşabilecek. Oyuncular Demolitionist, Combat Controller ve Rusher dahil olmak üzere önceden hazırlanmış üç ekipman arasından seçim yapabilecek. Ayrıca 4. seviyede oyuncular özel donanımların kilidini açabilecek. PILA Launcher ve Vest isimli Perk’lerde kullanılabilir olacak.

Son olarak, 5. seviyeye ulaşan oyuncular, “ışın şeklinde, öldürücü olmayan bir hasar” etkisi yayan Guardian-SC öldürme serisinin kilidini açabilecek. Activision tarafından yazılan kilit açma işlemlerinin geri kalanını buradan öğrenebilirsiniz.

İlerleme Tam Oyuna Taşınacak mı?

Activision genellikle beta sonrasında her şeyi sildiği için ilerlemenizin tam oyuna taşınmasını beklemeyin. Activision’ın önümüzdeki dönemde çok daha fazla ayrıntıyı açıklaması beklendiğinden, Yaklaştıkça Modern Warfare 3 çok oyunculu beta hakkında daha fazla bilgi için Turkmmo.com‘u tekrar kontrol etmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.