Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Modern Warfare 2’nin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Activision, Call of Duty Modern Warfare 2'nin çıkış fragmanını yayınladı. İkonik serinin yeni halkası, 28 Ekim'de oyuncularla buluşacak.

Yılın en çok beklenen oyunlarından Call of Duty Modern Warfare, lansman fragmanı ile karşımızda. Infinity Ward önderliğindeki bir stüdyo ordusu tarafından geliştirilen serinin yeni oyunu, 28 Ekim’de piyasaya sürülecek. Activision, ön sipariş veren kullanıcıların 20 Ekim’den itibaren campaign moduna erişebileceklerini açıkladı.

Şirket kısa süre önce Warzone 2 çıkış tarihini 16 Kasım olarak duyurmuştu. Bu aynı zamanda Modern Warfare 2’nin ilk canlı içerik sezonunun başlangıcı olacak. Her iki oyun da Battle.net ve Steam üzerinden PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One için satışa sunulacak. Başlangıçta 699 liradan ön siparişe açılan yeni Call of Duty oyunu, ağustos ayında gelen zammın ardından 1.099 liraya fırlamıştı.

Yeni Call of Duty Oyunu 28 Ekim’de Geliyor

modern warfare 2 çıkış tarihi

PlayStation Store fiyatında henüz bir değişiklik yok, ancak oyun çıktıktan sonra bu rakamın da artması kuvvetle muhtemel. Eğer imkanınız varsa, fiyat yükselmeden satın almayı düşünebilirsiniz. Activision, ön sipariş veren kullanıcıların erken erişime hakkı kazanacağı Modern Warfare 2 hikaye modunun Avrupa, Asya ve Amerika’daki görevleri kapsayan uluslararası bir operasyon içerdiğini söyledi.

İkonik serinin bir sonraki macerası yepyeni silah kullanımı, gelişmiş yapay zeka sistemi, yeni Silah Atölyesi, bir dizi oynanış ve grafik yenilikleri içeren son teknoloji bir deneyim sunuyor. Oyun ayrıca hacimli ışıklandırma, PBR sistemi ve 4K HDR gibi özellikler de içeriyor. Call of Duty Modern Warfare 2’de Tek Oyunculu Senaryo, Çok Oyunculu Mod ve hikaye tabanlı eşli Spec Ops olacak.

Modern Warfare 2 Çıkış Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.