Call of Duty: Modern Warfare 2019’un En Çok Satan Oyunu Olacak!

Call of Duty: Modern Warfare 2019'a damga vuracak.

Yaklaşık 3 hafta önce önce internete sızan ve daha sonra Activision tarafından resmi bir şekilde duyurulan Call of Duty: Modern Warfare, serinin hayranları tarafından merakla bekleniyor. Oyun 25 Ekim 2019’da lansmana çıkacak.

Konsol ve bilgisayar platformu için duyurulan Call of Duty: Modern Warfare serinin dışına çıkarak zombi moduna sahip olmayacağını duyurmuştu. Oyunculara daha gerçekçi bir oynanış sunacak olan Activision yeni oyun ile birlikte daha zengin ve daha geniş haritaları karşımıza çıkaracak.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu haber ile oyuna dair bazı tahminler gündeme gelmeye başladı. NPD’nin bazı analistlerine göre Activision’ın yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2019 yılının en çok satan oyunu olacakmış.

NPD’nin endüstri analistleri arasında yer alan Mat Piscatella, NPD’nin resmi web sayfası üzerinden yaptığı haberde mevcut oyun teknolojilerini araştırdığını ve 2019 yılında çıkacak olan bazı oyunlar için tahminlerde bulunduğu belirtti. E3 2019’da yer alan oyunları mercek altına alan Piscatella, Nintendo Switch platformunun şuanda oyun piyasasındaki en önemli video oyun donanımı olduğunu belirtiyor. ‘Nintendo Switch satışlarının güçlü bir tempoda devam etmesini bekliyorum’ diye de ekliyor.

Yeni Call of Duty oyunu hakkında da bir tahminde bulunan Mat Piscatella, Call of Duty: Modern Warfare’ın 2019 yılı içerisinde en çok satacak oyun olduğunu düşünüyormuş. Bunu destekleyen fikirleri oyun içi teknoloji ve mekanikleri olmuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol