Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Yılın en iddialı oyunlarından Call Of Duty: Modern Warfare 2'nin haziran ayında resmi olarak tanıtılacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz hafta Infinity Ward tarafından logosu tanıtılan Call Of Duty: Modern Warfare 2, 2019’da piyasaya sürülen Modern Warfare‘ın doğrudan devamı olacak. Bu duyurudan kısa bir süre önce ise Activision Blizzard, Modern Warfare 2‘nin “seri tarihindeki en gelişmiş deneyim” olduğunu ve 2022 sonbaharında piyasaya sürülmesinin planlandığını söylemişti.

Bugün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre heyecanla beklenen oyunun resmi tanıtımı, haziran ayında yapılacak. Twitter‘daki bir başka söylenti ise Modern Warfare 2 hikaye fragmanının 2 Haziran’da yayınlanacağı yönünde.

Hikaye Fragmanı 2 Haziran’da Yayınlanabilir

modern warfare 2 ne zaman çıkacak

Geoff Keighley tarafından düzenlenen Summer Game Fest, 9 Haziran’da gerçekleşecek. Xbox’ın yaz etkinliği ise 12 Haziran’da yapılacak. Fakat oyunun bu organizasyonlardan herhangi birinde gösterilip gösterilmeyeceği henüz bilinmiyor.

Exputer tarafından aktarılan bilgilere göre Modern Warfare 2‘nin çok oyunculu modu ağustos ayında tanıtılacak. Ayrıca bu yıl da yeni bir Warzone oyunu da gelecek. Tamamen sıfırdan geliştirilen Warzone 2‘nin bambaşka bir deneyim yaşatacağı söyleniyor.

Modern Warfare 2 Kolombiyalı Kartelleri Konu Alacak

call of duty modern warfare 2 fragman

Aynı habere göre Modern Warfare 2‘nin çok oyunculu modu, DMZ adlı yeni bir mod içerecek. Bu arada campaign kısmının Task Force 141‘in hikayesini devam ettirmesi ve Kolombiyalı uyuşturucu kartellerine odaklanması bekleniyor.

Her iki oyun da, Activision çatısı altındaki CoD stüdyolarından Infinity Ward tarafından geliştiriliyor. Activision geçtiğimiz günlerde şu anda Call of Duty serisi üzerinde çalışan 3.000 kişi olduğunu duyurmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.