Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Modern Warfare 2 Oynanış Videosu Sızdırıldı

Call of Duty Modern Warfare 2'den yeni oynanış görüntüleri sızdırıldı. Twitter'da paylaşılan video, telif haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle kısa sürede kaldırıldı.

Çıkış tarihi iple çekilen Call of Duty Modern Warfare 2, büyük bir sızıntı ile gündemde. Yayıncı Activision’ın 15 Eylül’deki Call of Duty Next etkinliği sırasında göstereceği yeni oynanış görüntüleri, öncesinde internete sızdırılmış gibi görünüyor.

Twitter’da yayınlanan görüntüler, oyuncunun bir kamyonu kaçırdığı, sürücü koltuğuna atladığı ve ardından düşmanlara ateş ettiği bir sekansı gösteriyor. Video kalitesi çok düşük olmakla birlikte, söz konusu görüntüler hikaye hakkında herhangi bir ipucu içermiyor. Cod Leaks isimli hesabın paylaştığı video, telif haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle Twitter tarafından silindi.

Modern Warfare 2, 28 Ekim’de Çıkacak

call of duty modern warfare 2 oynanış videosu

Yeni Call of Duty oyunları, resmi olarak piyasaya sürülmeden önce internette sızan görüntüleri ile sık sık gündeme gelir. Fakat Activision’ın Call of Duty Next etkinliği 15 Eylül’de olacağı için oyuncuların resmi görüntüleri görmek için daha fazla beklemeleri gerekmeyecek

Amerikalı şirket, bu etkinlik sırasında Modern Warfare 2’nin çok oyunculu modunu gösterecek, yeni mobil oyun Project Aurora’yı tanıtacak ve Warzone 2.0 hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak. İkonik FPS serisinin yeni oyunu, konsol ve PC için 28 Ekim‘de çıkacak. Ön sipariş verenler, hikaye modunu bir hafta erken oynayabilecekler ve 22 Eylül’de başlayacak açık betaya erken erişim hakkı kazanacaklar.

Call of Duty Modern Warfare 2 fiyatı, geçtiğimiz hafta zamlanmıştı. Başlangıçta Steam’de 699 TL’den ön siparişe sunulan oyun, 1.099 TL‘ye çıktı. Operatör paketleri ve battle pass gibi çeşitli bonusların yer aldığı Vault Edition ise 1.499 TL oldu. 699 TL olan PS Store fiyatında ise henüz bir değişiklik yok, ancak yakın zamanda PlayStation için de büyük bir zam geleceğini tahmin ediyoruz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.