Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Tarihleri Açıklandı

28 Ekim'de piyasaya sürülecek olan Call of Duty Modern Warfare 2, beta sürümü için gün saymaya başladı. 16 Eylül için PlayStation'da erken erişime çıkacak olan beta sürümü, Xbox ve PC için 24 Eylül'de gelecek.

Call of Duty Modern Warfare 2 beta tarihleri açıklandı ve betanın çıkmasına sayılı günler kaldı. Bugün Call of Duty League Şampiyonası Hafta Sonu sırasında duyurulan Modern Warfare 2 beta, 16 Eylül’de başlıyor. Bilindiği üzere PS4 ve PS5 oyuncuları, beta sürümüne daha önce erişecek.

PlayStation oyuncusuysanız ve Call of Duty Modern Warfare 2 ön siparişini oluşturduysanız 16 Eylül Cuma gününden itibaren beta erişimine sahip olabileceksiniz. Diğer tüm PlayStation oyuncuları 18 Eylül Pazar gününden itibaren erişim sağlayacak. Modern Warfare 2 betası, önümüzdeki hafta sonu tüm Xbox ve PC oyuncuları için çıkacak. Oyunu önceden sipariş etmiş olan Xbox ve PC oyuncuları için daha erişim daha erken olacak.

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Tarihleri:

Call of Duty Modern Warfare 2
 • PlayStation Erken Erişim: 16 Eylül Cuma – 22 Eylül Salı
 • PlayStation Açık Beta(1. hafta): 18 Eylül Pazar – 22 Eylül Salı
 • PlayStation Açık Beta(2. hafta): 22 Eylül Perşembe- 26 Eylül Pazartesi
 • Xbox ve PC Erken Erişim: 22 Eylül Perşembe – 26 Eylül Pazartesi
 • Xbox ve PC Açık Beta: 24 Eylül Cumartesi – 26 Eylül Pazartesi

Activision ve Infinity Ward, yaklaşmakta olan betadan neler bekleyebileceğimizi sıraladı. Betada, eşitli boyutlarda titizlikle tasarlanmış haritalar ve etkileyici Modlar yer alacak. Söylenenlere göre, Core 6v6 deneyiminin ötesine geçen sağlam bir çok oyunculu deneyim yaşanacak. Ayrıca betayı deneyenler ekstra ödüller de alabilecek. Warfare 2’nin Vault Sürümünü ön sipariş edenler bu beta testi sırasında onunla birlikte gelen ödülleri kullanabilecekler.

Ayrıca PlayStation betanın başladığı gün Call of Duty: Next adlı büyük bir sunum gerçekleşecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.