Call of Duty: Mobile’ı PC’de Nasıl Oynarım?

Call of Duty: Mobile'ın bilgisayarda nasıl oynanabileceğinden bahsettik.

3 günde 35 milyon oyuncuya ulaşan Call of Duty: Mobile 1 Ekim’den bu yana aralıksız oynanmaya devam ederken oyunun yayınlanmadan önce klavye ve maus desteğine de sahip olacağı duyurulmuştu. Peki Call of Duty: Mobile PC’de nasıl oynanır?

Yayınlanmadan önce App Store ve Play Store’da ön kayıtlarda yer alan Call of Duty: Mobile yayınlanması ile ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncuya ulaştı. Ücretisz olarak iki farklı mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden yapım çeşitli yardımcı araçlar ile bilgisayarlarda  da oynanabiliyor.

Call of Duty: Mobile’ı PC’de oynayabilmek için çeşitli yardımcı araçların olduğunu söyledik. Bilindiği üzere bu araçlardan en popüler olanı BlueStacks oluyor. Bilgisayarlarda yavaş bir performansa sahip olan BlueStacks milyonlarca oyuncu tarafından kullanılmaya devam ederken, çoğu oyuncu PUBG Mobile oynarken de bu programdan yararlanılmıştı.

Diğer bir yardımcı aracımız da Nox oluyor. Dileyen oyuncular da Call of Duty: Mobile’ı Nox üzerinden da indirebilir ve oynayabilirler. Son yardımcı aracımız da Tencent PC emülatörü olacak.

Dileyen oyuncular belirtilen emülatörler üzerinden Android ve İOS mağazalarına girebilir, arama çubuğuna oyunun ismini yazabilir ve oyunu indirerek oynamaya başlayabilirler. Belirtilen araçlar ile bilgisayarımız adeta Android ve iOS telefonlara dönüşmüş olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol