Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile x Ghost in the Shell İşbirliği Duyuruldu

Activision, Call of Duty: Mobile'ın yedinci sezonu için Netflix anime dizisi Ghost in the Shell: SAC_2045 ile bir işbirliği yapılacağını duyurdu.

Call of Duty Mobile, Activision’ın düzenli olarak desteklemeye devam ettiği önemli bir marka haline geldi. Diğer birçok çevrimiçi oyun gibi, bu oyunda da birçok sezonluk içerik güncellemesi mevcut. Oyunun son sezonunda popüler anime dizisi Ghost in the Shell ile bir işbirliği yer alacak.

Ghost in the Shell, aynı adı taşıyan bir Manga serisiyle başlayan uzun süredir devam eden bir Japon siberpunk medya serisi. Başlangıçta 1989-1991 yılları arasında yayınlanan dizinin 90’lar boyunca yayınlanan iki devam dizisi vardı. Buna ek olarak, Manga’nın üç ayrı animasyon filmi uyarlaması, Ghost in the Shell adlı bir canlı aksiyon versiyonu, iki farklı televizyon dizisi ve ortamına ve karakterlerine dayalı bir video oyunu vardı.

Call of Duty Mobile: New Vision City

Call of Duty Mobile

Yakın tarihli bir basın açıklamasında Activision, Call of Duty Mobile’ın son sezonunun Ghost in the Shell ile bir işbirliği olacağını açıkladı. Spesifik olarak, tartışmalı Netflix dizisi Ghost in the Shell: SAC_2045‘e dayanacak. Yeni sezon, battle royal haritasında post-insanlarla mücadele etmeyi içerecek. Oyunculara 50 yeni Battle Pass ödülü ve yeni bir ücretsiz ve premium içerik kaynağı kazanma fırsatı verecek.

Call of Duty Mobile: New Vision City adlı bu yeni sezon, 3 Ağustos’ta başlayacak. Call of Duty: Mobile’ın 6. Sezonu, oyuncuların hava savaşlarına girmesine izin verirken, son sezon oyuncuların siberpunk savaşına girmesine izin verecek. Yeni Battle Royal haritası New Vision City olarak bilinecek ve Ghost in the Shell: SAC_2045 ayarından ilham alacak.

Call of Duty Mobile şehrinin kendisi sürekli karanlıkta kalacak ve sadece yüksek binaları kaplayan siber temalı neon ışıklarla aydınlatılacak. Sezon ayrıca Cyberware Abilities olarak bilinen yeni yetenekleri de içerecek ve oyuncuların maç başına bir tane kazanmasını sağlayacak. Ayrıca dizinin kahramanı Motoko ile bir gizemi içeren en az bir yeni temalı etkinlik olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.