Call Of Duty: Mobile Sezon 5 Yeni Harita, Silahlar, Oyun Modları Ve Daha Fazlasını Ekliyor

Call of Duty: Mobile'ın yeni sezonu bir çok yenilik ile birlikte geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Steel Legion adlı 5. sezon, tüm platformlarda Call of Duty: Mobile‘a geldi. Güncelleme, kilidini açmak için birçok yeni öğe, yeni bir harita, oyun modu ve daha fazlasını içeren yepyeni bir savaş geçişi içeren bir ton yeni içerik getiriyor.

blank

Call of Duty: Mobile Season 5 artık yayında. Activision‘un ikonik franchise’ın mega popüler mobil sürümü için beşinci büyük içerik güncellemesi, çok çeşitli yeni içerikler sunuyor. Yeni haritadan oyun modlarına yeni silahlara kadar savaş alanına hakim olun.

Her zaman olduğu gibi, iki savaş geçiş sisteminiz var, ücretsiz ve ücretli. Ücretsiz savaş geçişinde, yeni bir hafif makineli tüfek GKS ve yeni bir Killstreak kazanabilirsiniz. Temasta düşmanları şok edip sersemletebilen uzaktan kumandalı bir araba olan Shock RC ayrıca oyuna ekleniyor.

Ücretli savaş kartı sizi Reaper, deneysel bir savaş robotu ve Black Ops 2’den David Mason ile ödüllendiriyor. Yeni Magmacomb silahları M4, M21 EBR, AK-117’yi içeriyor ve sırasıyla Seviye 1, 20 ve 30’da açılıyor.

Silahlı Çatışma Benzeri Oyun Modu

2v2 Showdown adlı yeni oyun modu, siz ve arkadaşınız her iki karşılaşmayı değiştiren rastgele yüklemelerle tek eleme hesaplamasında başka bir ikili ile karşı karşıya kalacaksınız. Temel olarak Modern Warfare’den bir Gunfight modudur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol