Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile Sezon 1: Heist Tanıtıldı

Heist, 'Black Ops 4'ten bir haritayı geri getirecek ve korkunç 'Modern Warfare' kötü adamı Makarov'u tekrar gündeme getirecek.

Activision, yeni bir kötü adam olan Makarov’un “büyük bir suç örgütünün başı” olarak ortaya çıkması dahil olmak üzere Call Of Duty Mobile Sezon 1: Heist güncellemesinden neler bekleyebileceğini paylaştı.

Sezon 1 Heist, 20 Ocak Perşembe günü yayınlanacak ve Activision, güncelleme boyunca hangi yeni içeriğin geleceğini açıkladı. Her şeyden önce, Heist, “Makarov’u büyük bir suç örgütünün başı olarak göreceğimiz” yeni bir hikaye tanıtacak. Modern Warfare oyuncuları, ilk üç oyunda Makarov’u ana kötü adam olarak görmüştü.

Call of Duty Mobile Sezon 1: Heist

Call of Duty Mobile Sezon 1

Call Of Duty Mobile Sezon 1: Heist güncellemesiyle birlikte iki yeni haritaya da sahip olacak. Bu, ilk olarak Black Ops 4’te görünen Hacienda’nın yanı sıra “The Lunar New Year’ı kutlayan yeni bir ortam” olan Nuketown Temple’ı da içerecek. Harita, “yeni mimari, aksesuarlar ve haritanın bilindiği ve sevilen aynı kaotik hızı” içerecek.

The Lunar New Year ayrıca, oyuncuların “zaman içinde bulmacayı yavaşça ortaya çıkarırken” ödüller kazanmasını sağlayan The Lunar New Year Puzzle adlı bir etkinlikle de kutlanacak. Ayrıca oyuncuların “bir eşya havuzundan favori ödüllerini seçmelerini” ve ardından bunları açmak için jeton kazanmalarını sağlayan bir Winter Wish etkinliği olacak.

Ayrıca Call of Duty Mobile Sezon 1: Heist güncellemesi, Isolated ve Blackout haritalarına The Lunar New Year kozmetiklerinin yanı sıra Red Envelope adlı temalı bir çok oyunculu modu da eklenecek. Red Envelope, The Lunar New Year için yeniden kaplanmış bir 10v10 Kill Confirmed modu olacak. Oyuncular, etiket toplamak yerine kırmızı zarfları alacak ve yeni bir paskalya yumurtası ile havai fişek fırlatma şansına sahip olacak.

Yeterince kırmızı zarf toplamak, oyuncuların “kredi ve kozmetik gibi ek ödüller kazanmasını” sağlayacak. Son olarak Activision, Heist perşembe günü piyasaya çıktığında mağazaya gelen bazı “yeni sezonluk mücadeleler, şanslı çekilişler, paketler” gibi özellikler olacağını da onayladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.