Call of Duty: Mobile Nasıl Oynanır?

Call of Duty: Mobile'ın nasıl oynandığına dair bilgiler verdik.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Call of Duty serisinin en yeni mobil oyunu olan Call of Duty: Mobile dün gece lansmana çıktı. Android ve iOS platformunda oyuncuların beğenisine sunulan yapım, 1 milyondan fazla oyuncu tarafından şu sıralar oynanmaya devam ediyor.

Tencent Games tarafından geliştirilerek mobil oyunculara sunulan Call of Duty: Mobile oynaması ücretsiz olarak karşımıza çıktı. Android platformunda 1 GB dosya boyutuna sahip olan oyun iOS paltformunda ise 1.5 GB dosya boyutuna sahip.

Şuanda birçok oyuncu Call of Duty: Mobile’ın nasıl oynandığını merak ederken bizde bu sorunun cevabını öğrendik. Öncelikle oyuna giriş yapabilmeniz için iki seçenek karşınıza çıkacak. Dileyen oyuncular misafir girişi yaparak dileyenler de Facebook girişi yaparak oyun içerisinde profillerini oluşturabilirler.

Oyuna giriş yapar yapmaz eğitici bir mod karşımıza çıkacak. Oyuncular eğitici modda oyun içerisine dair bazı bilgilere ulaşabilecekler. 5v5 maçlara ve battle royale moduna sahip olacak olan oyunda, ilk maçımızda bizi 5v5 bir atmosfer karşılıyor. Oyuncular 5v5 modda oldukça basit bir yapı ile karşılaşacaklar. Tasarım itibari ile oyunculara PUBG’yi anımsatacak olan yapım, daha gelişmiş bir yapının yanı sıra bazı yanları ile tatmin etmeyecek gibi görünüyor.

Oyuncular karakterlerinin kostümünü, silahlarını kişiselleştirebilecek ve bazı değişiklikler yapabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol