Call Of Duty: Mobile Birinci Yılına Özel Güncelleme Geldi

Call of Duty Mobile, yeni silahlar, haritalar ve bir gece kulübüyle yıldönümü partisi veriyor.

Call of Duty Mobile artık bir yaşında. Hızlı tempolu çok oyunculu markası ve yetenekli bir battle royale seçeneği ile mobil oyun pazarını sarsan oyun, geçtiğimiz yılın büyük bir bölümünde Android ve iPhone’da en üst sıralarda yer aldı. 300 milyondan fazla indirildi.

Yıldönümünü kutlamak için, büyük bir güncelleme geliyor. Küçük bir kutlama parçası olarak oyuna The Club adında bir mekan ekleniyor. Sadece biraz eğlenmek için kulübe girebilir, bir içki alabilir veya size özel ödüller kazandırabilecek Yıldönümü Makinesi ile oynayabilirsiniz.

Yıldönümü Makinesi için sadece görevleri oynayarak ve tamamlayarak veya mini oyunlar oynayarak para kazanabileceksiniz. Örneğin The Club’da bazı eski atari oyunları oynayabileceğiniz bir atari salonu var. Evet, oyun içi oyunlar.

Özel kısımları bir kenara bırakırsak, Alcatraz‘a dayanan battle royale için yeni bir harita var. Bu bir Black Ops 4 haritasıydı: Hapishane Adası.

Ayrıca, Battle Pass ile açılacak yeni silahlar, skor serileri ve çok oyunculu modda bazı değişiklikler var.

Son olarak oyun ilk başlatıldığında mevcut olan Halloween Standoff Haritası geri dönüyor. Ayrıca 10’a 10 oyun da geri dönüyor, ki bu bizi çok mutlu etti.

Yeni bir harita olan King, daha önce Pine’da çok beğendiğimiz 1’e 1 veya 2’ye 2 oynanış seçeneklerine katılıyor.

Oldukça eğlenceli ve daha önce Call of Duty Ghosts‘ta görülen Cranked var. Cranked‘de, bir kez öldürdüğünüzde, bir sonraki öldürmeyi yapmak için çalışan bir zamanlayıcınız var, aksi takdirde patlarsınız. Sadece ölüm oranını koruduğundan emin olun, yoksa ölen kişi siz olursunuz.

Son olarak, sezonun ilerleyen günlerinde Tactician Perk tanıtılacak. Bu bir el bombası ancak kazanmak için Heavy Duty görevini tamamlamanız gerekiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol