Call of Duty: Mobile 7. Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Call of Duty Mobile yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ederken, 7. sezonda oyuncuları hangi sürprizlerin beklediği netlik kazandı. İşte Call of Duty Mobile 7. Sezon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Heyecanla beklenen Call of Duty Mobile 7. Sezon, 26 Ağustos Perşembe günü başlıyor. Call of Duty Mobile yeni sezonu, oyun heyecanını ikiye katlayacak çok sayıda yenilik ile geliyor.

Call of Duty Mobile 7. Sezon, oyunculara iki yeni harita sunacak. Bunlardan biri olan Hurdalık 2019, klasik Modern Warfare 2 haritası ilk olarak 2020’nin başlarında Call of Duty Mobile’da tanıtılmıştı. Hurda yığınları ve depolama hangarlarıyla dolu bir uçak mezarlığında yer alan, oldukça simetrik bir harita oyuncuları bekliyor olacak.

Call of Duty Mobile 7. Sezon ile Oyuna İki Yeni Harita Geliyor

Call of Duty Mobile 7. Sezon

Call of Duty Mobile 7. Sezon ile birlikte gelecek diğer harita ise Manastır olacak. Operatörlerin dolambaçlı yollar ve dip dibe binalar arasında yollarını bulmaya çalıştığı bu haritada, bir zamanlar barışın hâkim olduğu ancak şu anda savaş alanına dönen bir Manastır bulunuyor.

Bildiğiniz gibi her yeni CoD Mobile sezonu, benzersiz tematik etkinlikler sunuyor. Call of Duty Mobile 7. Sezon tematik etkinliği ‘Siber Saldırı’ olacak. Oyuncular 3 Eylül’de başlayacak bu etkinlikle Zero-Gizli Operasyon ve SKS-Teknik Taret silahı, silah şablonları, destansı tılsım ve diğer birçok ödülün sahibi olabilmek için operatörleriyle birlikte altı saatte bir Çok Oyunculu ve Battle Royale görevlerine çıkacaklar. Oyunculara ait operatörlerin seviyesi ne kadar yüksekse, daha değerli ödüller kazanma şansı da o kadar artacak.

Oyuncular, Seçkinler Takımı Arasındaki Yerlerini Alabilmek İçin Mücadele Edecek

call of duty mobile 7. sezon çıkış tarihi

Seçkinler Takımı arasındaki yerlerini alabilmek için mücadele edecek oyuncular, kendilerini bekleyen 50 seviyelik yeni savaş bileti ile zengin bir CoD Mobile deneyimi yaşayabilecekler.

Yeni Sezon Mücadeleleri, Şanslı Çekilişler, Paketler ve daha fazlasını içeren Call of Duty Mobile 7. Sezon, 26 Ağustos Perşembe günü Android ve iOS platformlarında yayınlanacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol