Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile 5. Sezonu ‘Tropik Fırtına’ Başlıyor

Activision tarafından Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty Mobile, 5. sezonu ile geri dönüyor. Tropik Fırtına adındaki yeni macera, oyuncuları tehlikeli ve kanunsuz ormanlarda intikam dolu çatışmalara sürükleyecek.

FPS türünün en sevilen serilerinden Call of Duty‘nin mobil versiyonunda heyecan tam gaz devam ediyor. Tropik Fırtına adındaki Call of Duty Mobile 5. sezonu, oyunun havasını değiştirmeye geliyor. 1 Haziran’da yayınlanacağı açıklanan dev güncelleme, 50 Kademelik yeni sezon Savaş Bileti, yeni Yankı Bombası ve yeni silah Oden gibi içeriklerle birlikte yeni silah taslakları, profil kartları, tılsımlar, COD puanları dahil çok sayıda yenilik barındırıyor.

Dilerseniz, Call of Duty Mobile 5. sezonu ile gelecek içeriklere yakından göz atalım. Black Ops Cold War’dan hatırladığımız Kıyamet haritası, CoD mobil oyununa geliyor. Küçük-orta boyutlu bir ölçeğe sahip olan lokasyon, Laos’un kanunsuz ormanlarında geçiyor. Dişe diş karşılaşmaların yaşanacağı haritada ormanlar, binalar ve tapınaklar bulunuyor.

Call of Duty Mobile 5. Sezon, 1 Haziran’da Geliyor

call of duty mobile 5. sezon

Yeni sezonun etkinliği Sel Timi Bravo olacak. Biyolojik bir saldırının sonucu olarak, insan yapımı bir tropik fırtına devasa boyutta su baskınına neden oldu ve başkalarını tehlikeye attı. Soap ve BRAVO ekibi, bölgedeki su pompalarını güçlendirerek suyu boşaltmaya çalışacaklar. Oyuncular Battle Royale ve Çok Oyunculu maçlarda görevleri tamamlayarak ekibe yardım edebilecekler.

Call of Duty Mobile yeni sezonu ile Patlayan Silahlar modu, yeni 8 oyunculu ve herkese açık şekilde geri dönüyor. 3-9 Haziran arasında oynanabilir olacağı açıklanan mod, her elemede limitlerini dolduran oyuncuları düşmanlarına çok sayıda mühimmat ateşleyebilen süper bir askere dönüştürecek. Son olarak 5. sezonda Turnuva Modu devam edecek. Tropik Fırtına sezonunda da yetenekli oyuncuları benzersiz ödüller bekliyor ve oyuncular küresel liderlik tablosunda yer almak için tüm hünerlerini sergileyecekler.

Call of Duty Mobile 5. sezonu hakkındaki detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.