Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Mobile 2023 Yılına ‘Uyanış’ Sezonu ile Başlıyor

Dünyanın en popüler mobil battle royale oyunlarından Call of Duty Mobile, 2023'ün ilk sezonu olan 'Uyanış' ile yeni yılda kaldığı yerden devam ediyor. Peki, yeni sezondaki yenilikler neler? İşte bilmeniz gerekenler.

Activision tarafından Android ve iOS için ücretsiz olarak yayınlanan battle royale oyunu Call of Duty Mobile, aksiyonun tavan yapacağı yepyeni bir sezona daha merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni yılın ilk sezonu olan Uyanış, oyuna kazanma taktiklerinizi yenileyebileceğiniz ve yeni ödüller kazanabileceğiniz çoklu oyuncu ve Battle Royale alanları ekleniyor.

Call of Duty Mobile 2023’ün ilk büyük güncellemesi yayınlandığında, Tavşan Yılı temalı Nuketown haritasına geri dönüp Büyük Tipi ve Yaşayan Ölülerin Süper Saldırısı gibi yeni ve güncellenmiş çoklu oyuncu modlarını oynayabileceksiniz. Uyanış sezonu; 50 kademelik yeni savaş bileti, göz kamaştırıcı ödüller, Hepsini Fethet silahı, yeni silah tasarımları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve sezon boyunca eklenecek çok daha fazla içeriği beraberinde getiriyor.

Call of Duty Mobile 2023’ün İlk Sezonu 18 Ocak’ta

call of duty mobile 2023 uyanış sezonu

Oyunun yeni sezonu boyunca özel sezonluk mücadeleler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 18 Ocak Çarşamba günü Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni sezonla beraber gelen tüm yeni içerikler ve güncellemeler şu şekilde;

  • Güncellenmiş Harita – Nuketown – Tavşan Yılı Oyuncuların en sevdiği Nuketown, Ay Yeni Yılı temasıyla geri dönüyor. Oyuncuların yıllardır tanıdığı ve sevdiği muhteşem harita yepyeni bir görünümle geri geliyor.
  • Yeni İzole BR Konumları – İzole Battle Royale haritasında iki yeni konum eklendi. Ekoloji Laboratuvarında oyuncuların etkileşime geçebileceği bilgisayarlarla donatılmış seralar ve T-3 Rafineri tesisinde ise oyuncuların içine atlayıp binanın dışına uçmasını sağlayan iki “arıtma tüpü” yer alıyor.
  • Yeni ve Güncellenmiş Çok Oyunculu Modları – Oyuncuların verdiği hasar arttıkça kafalarının büyüdüğü komik bir oyun modu olan Büyük Tipi, sezonun Ay Yeni Yılı temasını yansıtan güncellenmiş bir modla geri dönen Yaşayan Ölülerin Süper Saldırısı oyuncuların beğenisine sunuluyor.
  • Ay Yeni Yılı Güncellemeleri – Yeni BR konumlarında içinde para olan kırmızı zarflar oyuna geri dönerken, izole haritada rastgele ortaya çıkan küçük R.A.B.T robotu, hızlıca hasar vermeyi başaran oyunculara ganimet toplama fırsatı sunuyor. Çeşitli ilgi çekici yerlerin çevresinde ganimet balonları da bulabilecek olan oyuncular, bu balonları vurup ganimetleri toplarken başarılarını muhteşem bir havai fişek gösterisiyle taçlandırabilecek.

Call of Duty Mobile yeni sezona dair tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uyanış Sezonunun Tanıtım Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.