Call Of Duty: Mobile 2019’un En Çok İndirilen İkinci Mobil Oyunu Oldu!

Call of Duty: Mobile 2019'a damga vuran oyunlar arasında yer aldı.

1 Ekim 2019’da Android ve iOS platformu için lansmana çıkan Call of Duty: Mobile günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Battle royale modu ile beğenileri toplayan yapım 2019’un en çok indirilen ikinci mobil oyunu olmuş.

Lansmanından kısa bir süre sonra milyonlarca oyuncuya ulaşan Call of Duty: Mobile günümüzde mobil platformda en çok oynanan battle royale oyunları arasında yer alıyor. 100 gerçek oyuncuyu ortak bir harita üzerinde buluşturan yapım buna ek olarak 4v4 maçlar ile rekabet dolu bir oynanış sunmaya devam ediyor. Cep telefonları için özel olarak tasarlanan yapım bugün yine bomba gibi bir gelişme ile gündeme geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Call of Duty: Mobile 2019’un en çok indirilen ikinci mobil oyunu olmuş. Habere göre Sensor Tower yeni yayınladığı raporda oyunun lansman döneminde 180 milyondan fazla kez indirildiğini belirtmiş.

Ülkemiz oyuncuları arasında da epey popüler olan yapım ücretsiz olarak hem Android hem de iOS platformu oyuncularına sunulmuştu. Düzenli olarak güncellemeler alan yapım 2019’un en çok indirilen ikinci mobil oyunu oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol