Call of Duty: Mobile 148 Milyon İndirmeyi Geride Bıraktı!

Call of Duty: Mobile 53.9 milyon gelir elde etti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Kısa bir sürede mobil dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Call of Duty: Mobile dur durak bilmeden ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Zombi modu almaya hazırlanan yapımın bazı istatistikleri açıklandı.

Hızlı çıkışı ile PUBG Mobile’ı ve Fortnite’ı kısa sürede geride bırakan Call of Duty: Mobile şuanda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. En son dün yaptığımız haberlerde kendine yer bulan yapım önümüzdeki günlerde yeni bir modunu oyunculara sunacak. Bu mod zombi temalı bir yapıda karşımıza çıkacak.

Bugün GamingBolt’un haberine göre başarılı mobil battle royale oyunu Call of Duty: Mobile 148 milyon indirmeyi geride bırakmış. Oynaması ücretsiz olarak yayınlanan yapımın gelirinden de bahsedilen haberde oyunun şuana kadar 53.9 milyon dolar gelir elde ettiği belirtiliyor.

İlk haftasında 100 milyon indirmeyi geride bırakan mobil yapım Nintendo’nun oyunu Mario Kart Tour’u da geri de bıraktı. 148 milyon indirmenin yüzde 16.6’lık kısmı 23.6 milyon ile ABD’ye, 16.2 milyon indirme Hindistan’a aitmiş.

Oyun bir günde 3.1 milyon dolar gelir elde ederken günümüze kadar toplamda 53.9 milyon dolar gelir elde etmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol