Call of Duty: Mobile 100 Milyon İndirmeyi Geçti!

Call of Duty: Mobile'ın 100 milyon indirmeyi geride bıraktığı duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

1 Ekim’de hem Android hem de iOS platformunda oynaması ücretsiz olarak yayınlanan Call of Duty: Mobile 4 Ekim itibari ile 35 milyon indirmeyi geride bırakmıştı. Bugün gelen bilgiler ile oyunun 100 milyon indirmeyi geride bıraktığı ortaya çıktı.

blank

Oyunculara hem battle royale hem de 5v5 ölüm maçları yapma fırsatı sunan Call of Duty: Mobile 1 Ekim’den bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen yapım yayınlanması ile hem ülkemiz de hem de dünyanın dört bir yanında indirilip oynanmaya başlanmıştı. İlk iki günde 20 milyon, 3’ncü günde 32 milyon ve son olarak 9 günde 100 milyon indirmeyi geride bırakan yapım kitlesini deli gibi artırmaya devam ediyor.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre konsol ve bilgisayar platformunun en çok satan oyun serileri arasında yer alan Call of Duty şu sıralar mobil sürümü ile ortalığı kasıp kavuruyormuş. Üç günde 35 milyonu geride bırakan yapım bir hafta gibi bir süre içerisinde de 100 milyon indirmeyi geçtiğini duyurmuş. Bu sayı Android ve iOS platformundaki toplam indirme sayısıymış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol