Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.9

Kullanıcı

Judge Dredd Call of Duty’e 9 Eylül’de Geliyor

Call of Duty yeni yama notlarını duyurdu. Judge Dredd kostümü başta olmak üzere bir çok eklenti geliyor.

Call of Duty 5. Sezon için yeni güncellemeler ve içerikleri duyurmaya devam ediyor. Bu içerikler arasında oyuncuların ilgisini çekecek birçok yenilik mevcut. Güncelleme 9 eylülde yayınlanacak.

Judge Dredd Kostümü Yeni Güncelleme ile Call of Duty’e Geliyor!

Güncellemede en çok dikkat çeken içerikler yeni operatör kostümleri. Bu kostümlerde öne çıkanlar ise Saw Kuklası, Rambo ve meşhur karakter Judge Dredd.  Sade kostüme ek olarak klasik çizgi roman versiyonu şeklinde siyah beyaz bir kostümde mevcut. Ayrıca kostümün birçok silah, bölüm sonu ve özel hareketlerde mevcut. Peki güncellemede göze batan başka ne gelişmeler var?

Call of Duty Judge Dredd

Güncelleme 9 Eylül’de Yayında!

Popüler Call of Duty karakteri olan Hudson’da operatör olarak oyun ekleniyor. Hayvanat bahçesi haritası da içerisinde hayvan sergileri, park alanı ve hediyelik eşya dükkanı bölgeleri ile oyuna tekrardan ekleniyor. Hayvanat bahçesi haritası yıkım modu olarak eklenecek, yıkım modu oyun içerisinde bir çift bombayı hedeflediğiniz bir mod.

Kuzey Atlantik okyanusunun ortasında bulunan tekne haritası ile yeni bir zombi modu ekleniyor. Salgın bölgelerine eklenecek olan yeni kara sandıkta bu oyunun modunun daha fazla tercih edilmesine sebep olacaktır.

judge3

Warzone oyun modu 50 v 50 oyuncu ile sınırsız yeniden doğma ve sürekli aksiyonun içerisinde olduğunuz 500 puanlık bir mod. İki takım halinde sürekli olarak savaşın içinde olacağınız yeni bir kaos modu.

Bu kadar kaosun içerisinde olmaktan çok daha sakin ve stratejik bir oyun modu istiyorsanız Iron Trials ’84 sizin için daha uygun. Bu mod öldürme süresinin daha uzamasını sağlayan sağlık havuzları, değişken Gulag yükleri ve standart bölge düşüşlerinden farklı bir aksiyon içerisinde bulunmakta.

Call of Duty resmi sitesinden güncellemeler hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol