Call Of Duty Cold War Beta’yı Şimdiden Hileciler Bastı

Black Ops Cold War oyuncuları isyanda. Daha sadece saatler olmuşken beta'yı hileciler bastı.

Call of Duty: Black Ops Cold War Beta sürümünde yer alan oyuncular, halihazırda bir dizi hile ile karşılaştıklarını söylüyor.

Bugün oyunun alt dizininde yayınlanan birden fazla oyun klibi, maçlar sırasında aimbot ve wallhack kullanan oyuncuların görüntülerini gösteriyor gibi görünüyor.

Bu videolar arasında en yüksek puan alan video: bir oyuncunun öldürme kamerasını, hem bitki örtüsünün hem de bir tepenin en kuytusunda gizlenirken, onları göremeyen bir rakip tarafından (ve birden fazla takım arkadaşı) öldürdüğünü gösteriyor.

Görünüşe göre bu hafta sonunun betasına sadece bir saat kala kaydedilen başka bir klip: başka bir hileciyi, bir rakibini görünmeyecek bir noktada hızlıca öldürürken kaydediyor. Bu öldürmeden sonra pozisyonunu hiç değiştirmeyen hileci, hızlıca görmediği iki rakibini daha kolayca vuruyor.

Üçüncü ve bir diğer klip, bir oyuncunun rakiplerini vurmak için nişan alırken nişangah noktasının hızlıca bütün rakiplerine kitlendiğini gösteriyor.

Ben Call of Duty uzmanı değilim ancak bir şeyin şüpheli göründüğünü anlayacak kadar Counter-Strike: Global Offensive oynadım ve bu kliplerin üçü de ciddi anlamda ”aimbot” ve ”wallhack” şüpheleri uyandırıyor.

Oyuncuların çoğunun söylediği gibi, bunun bir beta testinin erken saatlerinde gerçekleşmesi, oyunun geri kalanı için rekabetçi bütünlük için iyi bir işaret oluşturmuyor ve birçok oyuncu, geliştirici Treyarch‘ın hızlı bir şekilde harekete geçmesini umuyor.

Betaya girmeyi planlıyorsanız, umarım bu hilelerden kaçınmayı başarırsınız.

Beta’ya Katılmak İçin Sizler İçin Hazırladığımız ”Cold War Beta’ya Nasıl Girilir” Rehberimize Mutlaka Göz Atın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol