Call of Duty: Black Ops’un Zombi Modu 1 Haftadır PC’de Oynanamıyor!

Call of Duty: Black Ops'un zombi modu şu sıralar oynanamıyor.

2010 yılında oyuncularına karşısına çıkan ve günümüzde hala oynanmaya devam eden Call of Duty: Black Ops şu sıralar bazı sorunlar ile boğuşuyor. Steam’de yer alan son 1 haftaki geri bildirimlere göre oyunun zombi modunda bir hata meydana gelmiş.

Steam’de 99.00 TL olarak satışlarına devam eden Call of Duty: Black Ops günümüzde hala oynanmaya devam ediyor. Şu sıralar Steam’de olumsuz yorumlar alan yapım oyuncuların geri bildirimlerine göre son 1 hafta içerisinde zombi modunda bazı sorunlar ile karşı karşıya kalmış. Bugün Eurogamer’ın haberlerinde de kendine yer bulan bu durum oyuncuların epey bir canını sıkmış gibi görünüyor.

Eurogamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre geçtiğimiz hafta Black Ops’un ama menüsünden zombi moduna erişmek isteyen oyuncular bir çeşit sunucu hata mesajı ile karşılaşmışlar. Zombi modunun co-op olarak da oynandığı bilinirken oyuncuların ne solo ne de co-op olarak bu moda giriş yapamadığı belirtiliyor.

Zombi moduna giriş yapaman oyuncular Steam üzerinden adeta oyunu olumsuz eleştiri bombardımanına tutmuşlar.

Buna ek olarak haber içerisinde konunun Activision’a bildirildiği, sorunu çözmek için yetkililerin çalıştığı bilgisi veriliyor. Hala Call of Duty: Black Ops’un sadık bir oyuncu kitlesinin olduğundan söz ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol