Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops IIII Avustralya’da Haftanın En Çok Satan Oyunu Oldu!

Call of Duty: Black Ops IIII haftanın en çok satan oyunu oldu.

Call of Duty serisinin en başarılı oyunu olarak geçtiğimiz yıl lansmana çıkan Call of Duty: Black Ops IIII günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Başarılı oyun satış listelerinden eksik olmuyor.

blank

Geçtiğimiz yıl lansmana çıkan ve oyunculara popüler oyun modu olan battle royale’i de sunan Call of Duty: Black Ops IIII güncellemeler almaya devam ederken oyunun başarılı satışları da grafiklere yansıyor. Yeni Zelanda, İngiltere, İsveç gibi birçok ülkenin en çok satanlar listelerinde ilk sıralarda yer alan başarılı oyun güncel Avustralya listesinde de kendine yer buldu.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre güncel Avustralya haftanın en çok satanlar listesinde Call of Duty: Black Ops IIII ilk sırada yer alıyor. Başarılı oyunu 2’nci sırada ise PlayStation 4 platformuna özgü olarak yayınlanan Marvel’s Spider-Man Avustralya’da en çok satan 2’nci oyun dolu.

Listenin 3’ncü sırasında ise Bethesda imzalı Fallout 76 yer alıyor. Yayınlanır yayınlanmaz listelere hızlı bir giriş yapan Fallout Days Gone’da listede 4’ncü sırada kendine yer buldu.

En Çok Satanlar

  1. Call of Duty: Black Ops IIII
  2. Marvel’s Spider-Man
  3. Fallout 76
  4. Days Gone
  5. Grand Theft Auto V
  6. Mortal Kombat 11
  7. God of War
  8. The Last of US
  9. Uncharted: The Nathan Drake Collection
  10. Detroit: Become Human

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol