Call Of Duty: Black Ops Cold War’ın Silahları Sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War'la ilgili yeni sızıntılar var.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Güvenilir bir leaker olan TheGamingRevolution tarafından sızdırılan bilgiler Call of Duty: Black Ops Cold War’a ait silahları gösteriyor. Sızdırılan silahlar AK, M16 ve Cold Revolver’ın bir versiyonunu içerirken, Toughness perk de geri dönüyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War yakın bir tarihte duyurulması bekleniyor, ancak TheGamingRevolution oyuna dair bazı bilgileri sızdırdı. Oyunun soğuk savaş döneminde ve Vietnam savaşı sırasında geçeceği söyleniyor ve oyun bu yılın ilerleyen aylarında yayınlanacak.

Daha önce oyunun adını ve çıkış tarihini sızdıran TheGamingRevolution bugün yeni sızıntıları yayınladı. Bugün TheGamingRevolution, oyunun ilk aşamalarından küçük bir silah ve yetenek listesi içeren birkaç yeni bulgu paylaştı. Listede, Colt Revolver ve M16 ile birlikte diğer silahların yanı sıra klasik AK olduğu için Call of Duty oyuncularının kolayca tanıyacağı beş silah bulunuyor. Tam liste aşağıdaki gibidir.

Call of Duty: Black Ops Cold War, bu yılın ilerleyen aylarında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve PC için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol