Call Of Duty Black Ops: Cold War’a Doritos Eklendi

Call Of Duty Black Ops: Cold War'da en çok istediğiniz şey neydi? En sevdiğiniz abur cuburların silahların kenarlarında sallanması ise dileğiniz gerçek oldu.

Doritos’u gerçekten seviyorum. Aşırı kalorili bir abur cubur olsa bile haftada bir yiyorum. Fakat en sevdiğim silahların yanında sallanması mı? Buna ne diyorsunuz? Call of Duty Black Ops: Cold War nihayet benim gibi oyun odaklı atıştırmalık hayranlarına ücretsiz bir Doritos silah eklentisi ve Mountain Dew amblemi sunarak bu zorlu sorunu çözüyor.

Doğru, Mountain Dew sadece bir takip ve hashtagli bir tweet istemiyordu. Karbonatlı polisin kararlılığımı takip eden bir doğrudan mesajla test etmesi gerekiyordu.

Değişimimiz kısa (ve özel) oldu, ancak #DoritosDewDrop hashtag’ini bir kez daha bıraktıktan sonra, callofduty.com/redeem adresinde kullanılabilecek bir kod aldım. Cold War’ı başlattığımda sevinçle, peynirli şekerlemeler beni bekliyordu. Doritos cazibesi tam olarak beklediğim şeydi. İstediğim herhangi bir silaha yapıştırılmış tekil, hüzünlü bir nacho peynirli mısır cipsi. Şimdiye kadar yediğim her Dorito’nun etkileyici olmayan yapısal bütünlüğünü göz önünde bulundurarak, esintide sallanıp yakınlardaki mayın patlamalarına bir çatlak olmadan dayanabileceğine şaşırdım.

Bu inanılmaz derecede aptal kozmetiklerin zaman ayırmaya değer olduğuna inanıyorsanız, yukarıdaki tweet’i yanıtlayın ve Mountain Dew’un taleplerini karşılayın.

Ayrıca Call Of Duty Black Ops: Cold War İncelemesi ‘ne mutlaka göz atın. Oyunun detaylı bir incelemesini sizler için hazırladım.

Black Ops: Cold War’da DualSense Tetikleyicileri Nasıl Çalışıyor? haberimize de mutlaka bir göz atın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol