Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Black Ops 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Treyarch ve Raven stüdyoları tarafından geliştirilen Black Ops 6, Soğuk Savaş'ın sona erdiği bir dönemi bizlere sunuyor.

Yayıncı Activision, Call of Duty serisinin yepyeni oyunu Call of Duty: Black Ops 6‘nın çıkış tarihini açıkladı. Ortaya çıkan bilgilere göre yapım 25 Ekim tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft Store üzerinden mevcut olacak. Ayrıca oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass üzerinden de oynanabilecek.

Treyarch ve Raven stüdyoları tarafından geliştirilen Black Ops 6, Soğuk Savaş’ın sona erdiği bir dönemi bizlere sunuyor. ABD’nin tek bir süper güç olarak yer aldığı dünyada küresel politikaların oldukça çalkantılı bir yansımasını görebiliyoruz. 90’ların başında geçen savaş deneyimi içerisinde hayranların ilgisini çekecek detayların yer alması bekleniyor.

Black Ops 6 Sevilen Zombi Moduyla Geliyor

Black Ops 6, Campaign yani hikaye moduyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Tek oyunculu mod içerisinde yeni görevlere adım atabiliyor, sinematik sahnelerle karşı karşıya kalabiliyor ve aksiyon dolu mücadelelere geçiş yapabiliyorsunuz. Diğer taraftan oyunun çok oyunculu modu da bizlere sunuluyor. 6’ya 6 veya 2’ye 2 oynayabileceğiniz çevrimiçi oyun kısmında 16 farklı harita bulunuyor.

call of duty black ops 6 gamepla

Serinin en yeni oyunu çıkışı ile beraber iki yepyeni haritada ölümsüz ordularını alt edebileceğiniz ve hayranların sevdiği zombi modunu da beraberinde getiriyor. Son olarak oyunun ön sipariş bonusları arasında açık betaya erken erişim, Woods Operator paketi, Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone’da geçerli Classic Woods Operator paketi ayrıca “Zombie Woods” ve “Numbers Woods” görünümleri yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.