Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Black Ops 6’dan İlk Tanıtım Videosu Geldi

Kısa süre içerisinde resmi olarak duyurulması beklenen sıradaki Call of Duty oyunu için gizemli bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Bu yılki yeni Call of Duty oyunundan ilk teaser sonunda geldi. Dün akşam saatlerinde yayımlanan tanıtım videosunda gizemli bir grubun Rushmore Dağı’nda Amerika Birleşik Devletleri’nin dört başkanını gösteren dev heykellerden oluşan anıta tırmandığı ve her birinin yüzüne ‘The Truth Lies’ yazılı siyah bantlar çektikleri görülüyor.

Bu arada aynı isimle bir web sitesinin açıldığını ve içerisinde gizemli videolarla birlikte çeşitli ayrıntıların da yer aldığını belirtelim. CoD hayranlarının kolaylıkla fark edebilecekleri üzere teaser, oyuncuların Perseus’un yeri hakkında doğruyu söylemeyi veya yalan söylemeyi seçebileceği birden fazla son içeren 2020 yapımı Black Ops Cold War‘a atıfta bulunuyor.

Black Ops 6’dan Önceki Oyuna Atıf Yapan Teaser

Treyarch tarafından geliştirilen Black Ops 6, 1990’larda yaşanan Körfez Savaşı’nı konu alacak. Ağustos 1990’da Irak’ın Kuveyt’i işgal etmesiyle başlayan krizin sonucunda, ABD öncülüğündeki 37 ülkenin dahil olduğu koalisyon gücü Irak’a karşı askeri harekat düzenlemişti. Yeni Call of Duty’nin 9 Haziran’daki Xbox Games Showcase‘in hemen ardından gelecek gizemli bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor.

Bu aynı zamanda Activision Blizzard, Bethesda ve Xbox Game Studios’taki oyunları içeren ilk Xbox showcase’i olacak. Daha önceki söylentiler, oyunun bu ay Call of Duty Warzone’daki bir oyun içi etkinlik aracılığıyla tanıtılabileceği yönündeydi. Öte yandan Call of Duty Black Ops 6‘nın ekim ayında piyasaya sürülmesi ve ilk günden Xbox Game Pass’e eklenmesi planlanıyor. Heyecanla beklenen duyurunun haziran ayındaki vitrin sırasında yapılmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.