Call of Duty Black Ops 4’ün Yeni Zombi DLC’si Haftaya Gelecek!

Call of Duty Black Ops 4 yeni zombi genişlemesine haftaya kavuşacak.

Battle royale modu sayesinde geçtiğimiz yıldan bu yana milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştire Call of Duty Black Ops 4 oyuncularına yeni bir genişleme paketi sunmaya hazırlanıyor. Paket zombilerle dolu bir atmosferi karşımıza çıkacak.

Geçtiğimiz hafta haberlerimizde yer bulan ve oyuncular tarafından beklenen Call of Duty Black Ops 4’ün yeni genişlemesi oyunculara en sevilen haritalardan olan Nuketown’ı da farklı bir yapıda sunacak. Önümüzdeki hafta lansmana çıkması beklenen yeni genişleme paketi oyunculara yepyeni bir zombi modu sunacak. Oyunun geliştiricisi olan Treyarch yeni içerikler ile oyunculara daha fazla zombi temalı içerikle sunacakmış.

Genişleme paketi ile nelerin karşımıza çıkacağı konusunda şuan için net bilgiler yer almazken yayınlanan görseller ile oyunculara bazı ipuçları sunuluyor. Yayınlanan bir fragmanda da oyunculara hem gerilim hem de merak uyandırıcı bazı sahneler gösteriliyor. Yerleşim yerinde akım ile zombiye dönüşen insanlar korkunç bir hale bürünüyorlar.

Kendini asarak cezalandıran bazı kesimler, kanın gövdeyi götürdüğü savaşlar ve korkulu yüzler yeni genişleme ile karşımıza çıkacak.  Buna ek olarak oyunun en son güncelleme dosyalarında, bazı veri madencileri Nuketown’un zombilerle dolu bir yapıda karşımıza çıkacağına dair bazı bilgilere erişmişler.

Oyuna yeni içerikler gelmeye devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol