Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Yeni Operasyonu Spectre Rising PS4 Oyuncularına Sunuldu!

Call of Duty: Black Ops 4'ün yeni operasyonu PS4 sunucularına eklendi.

Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde yer bulan Call of Duty: Black Ops 4’ün yeni operasyonu Spectre Rising PlayStation 4 oyuncularına sunuldu. Oyuna yeni içerikler getiren bu operasyon sürükleyici bir yapıda sahip görünüyor.

blank

PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan yeni güncelleme ile oyuna çeşitli yenilikler eklendi. Bilindiği üzere Sony ile yapılan özel anlaşma kapsamında oyuna gelen içerik ve güncellemeler ilk olarak PS4 oyuncularına sunuluyordu. Dün gece PS4 sunucularına yüklenen yeni güncelleme ile oyun için duyurulan yeni operasyon ve içerikler oyunculara sunulmuş oldu. Güncelleme ile oyuna yeni bir operasyon eklenirken, yeni uzman olan Spectre’de oyuncuların karşısına çıkmış oldu.

Gelen güncelleme ile oyuna üç yeni harita eklenirken aynı zamanda battle royale haritası olan Blackout haritası üzerinde de büyük değişiklikler yapıldı. Yeni oyun modlarını da oyuna getiren yeni operasyon zombi içeriklerini de oyuna ekliyor. Yeni içerikler ile hem zenginleşen hem de oyunculara yenilikler sunan güncelleme rekabet düzeyini de önemli bir ölçüde ekliyor olacak.

Yeni içerikleri ile daha zengin bir yapıya kavuşan oyun, PC ve Xbox One platformu için yeni içerikleri ilerleyen bir zamanda oyunculara sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol