Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.2

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Yeni Operasyonu Dark Divide Blackout Moduna Tank Ekliyor!

Call of Duty: Black Ops 4’ yeni bir operasyon ve içerik güncellemesi aldı.

Ekim 2018’de lansmana çıkan Call of Duty: Black Ops 4 günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Activision oyuna sürekli güncellemeler getirerek yeni içerikler sunmaya devam ediyor.

blank

Aldığı güncellemeler ile hem hatalarından arınan hem de yeni içeriklere kavuşan Call of Duty: Black Ops 4 yeni bir operasyon güncellemesi de aldı. Dev bir içerik güncellemesi alan yapım yeni güncellemesi ile oyuncuların yeni bir tank sunuyor.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Call of Duty: Black Ops 4’e gelen Dark Divide operasyonu ile oyunculara yeni içerikler sunulmuş. Güncelleme ile oyun içerisine yeni oyun modları da gelirken bunlara ek olarak silahlar ve daha fazla içeriklerde ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Oyunun geliştiricisi olan Treyarch, geçtiğimiz hafta PlayStation 4 platformuna sunduğu Dark Divide operasyonunu bir hafta sonra diğer platformlardaki oyunculara da sunarak yeni içerikleri deneyimleme fırsatı sundu. Oyunun battle royale modu olan Blackout’a gelen Heavy Metal Heroes adlı yeni bir oyun modu da güncelleme içerikleri arasında bulunuyor. Güncelleme ile gelen tankta şuan oyun içerisinde yer alıyor.Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol