Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.2

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Yeni Güncellemesi Yeni Etkinlik Sunuyor!

Call of Duty: Black Ops 4'ün yeni operasyonu PS4'te başlayacak.

Call of Duty serisinin en yeni oyunlarından birisi olan Black Ops 4 yeni bir güncelleme aldı. Geçtiğimiz yıldan bu yana sık sık güncelleme alan yapım güncelleme ile oyuncularına yeni bir etkinlik müjdesi de verdi. Yeni etkinlikte oyuncuları birbirinden farklı ödüller bekliyor olacak.

blank

Battle royale oyunları arasında yer alan Call of Duty: Black Ops 4 yeni bir güncelleme aldı. Bugün Altchar’ın yaptığı habere göre bu sabah oyuna yeni bir güncelleme gelmiş. 4 Temmuz güncellemesi olarak karşımıza çıkan yeni güncelleme oyunculara da yeni bir etkinlik sunacakmış. Yeni etkinliğin adı Apocalypse Z operasyonu olarak duyurulmuş. Kopyalamalara karşı korumalı olan kasalar, yeni çalma listeleri ve daha fazlası yeni etkinlik ile oyuna geliyormuş. Apocalypse Z Operasyonu 09 Temmuz 2019’da PlayStation 4 platformunda başlayacakmış. Etkinlik bir hafta sonra diğer platformlarda da yer alacakmış.

Güncelleme ile oyuncular 15’nci seviyeye ulaştıklarında ulta silah özelliği kazanacaklar. Zombiler ile de mücadele edeceğimiz yapımda 15’nci seviye ile oyuncular karaborsada yer alan bazı silahlara da erişebilecek ve oyun içerisinde kullanabilecekler. Çift korumalı kasaların yer aldığı yapım, yeni çalma listeleri ile oyun içerisine Bolt Action Barebones ve Blackout’a Hardcore Duos’u geri getiriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol