Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Black Ops 4’ün Resmi PC Fragmanı Nefesleri Kesti!

Call of Duty: Black Ops 4'ün resmi PC fragmanı yayınlandı.

Konsol ve bilgisayar platformu için geliştirilen Call of Duty: Black Ops 4, yeni yayınladığı resmi PC fragmanı ile oyunculara bol aksiyon sunuyor.

Call of Duty Black Ops 4’ün Resmi PC Fragmanı Nefesleri Kesti 2

12 Ekim 2018’de konsol ve bilgisayarlar için raflardaki yerini alacak olan Call of Duty: Black Ops 4, günümüzün popüler oyun modu olan Battle Royale moduna da sahip olarak yayınlanacak. 23 Ağustos’ta Activision tarafından yayınlanan resmi fragmandan söz edecek olursak oyunculara oynanış ve genel yapı hakkında birçok bilginin verildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Modern teknolojinin yer aldığı yapımda alışılmışın dışında silahlar ve silah modelleri yer alacak. Buna ek olarak mini bir aracı andıran bir özel silahta oyunculara sunulacak. Oyuncular bu aracı düşman bölgelerinde uzaktan kontrol edebilecek ve araçtaki silahlar ile düşman askerlerini etkisiz hale getirebilecekler.

Birbirinden farklı mekanlarda hayatta kalmaya çalışacağımız oyunun betası da 14 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak. Oyuncular beta sürüm ile sınırlı bir süre oyundaki birçok içeriğe erişebilecek ve aksiyon dolu saatler geçirebilecekler.

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak.

Oyunun resmi PC fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.