Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı


Call of Duty: Black Ops 4’ün Premium Genişlemesi Sızdırıldı!

Call of Duty: Black Ops 4 yakında iki farklı harita alacak.

Yayınlanması ile milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştiren Call of Duty: Black Ops 4 konsol ve bilgisayar platformunda aldığı güncellemeler ile hataları azaltmaya devam ediyor.

Bu sabah PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulan 1.09 sürüm numaralı güncelleme ile yeni içerikleri oyunculara sunan Treyarch, tüm platformlar için yeni bir operasyonu da duyurdu. Yeni operasyon ile daha rekabet dolu bir atmosferin geleceği yapım ilerleyen dönemlerde premium özelliklere sahip bir genişleme paketi de alabilir.

Eurogamer’ın haberine göre Call of Duty: Black Ops 4’ün ilk premium DLC paketi sızdırılmış. Habere göre PlayStation Store’un Avustralya web sitesinde bulunan Black Ops Pass’ın bir parçası olan Multiplayer Map Pack 1’in içerisine erişen oyuncular yeni haritalarla karşılaşmışlar. Hatta Reddit üzerinden de bu genişleme paketinin şuanda indirilebilir olduğundan söz ediliyor. İki farklı haritayı karşımıza çıkaracak olan yeni genişleme çok oyunculu ve zombi moduna dair içerikler getirecek.

Oyuna gelecek olan Madagascar ve Elevation adındaki haritalar çok oyunculu mod için geçerli olacak.

Yeni genişleme paketinin tanıtım fragmanı da ürkütücü bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Fragmanda zombilerin insanları parçaladığı sahneler gösteriliyor.

Madagascar

Elevation

DLC Trailer

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol