Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün PC Versiyonu Steam’de Yer Almayacak!

Call of Duty: Black Ops 4, Steam'de satılmayacak.

Günlerdir oyun dünyasını çalkalayan gelişmeler ile gündeme gelen Call of Duty: Black Ops 4, bugün de dur durak bilmeden oyuncularla detaylarını paylaşmaya devam ediyor.

Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak olan Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim’de yayınlanacak. Birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım da Battle Royale modu da yer alacak. Oyundaki battle royale modunun adı ‘Blackout’ olarak belirlendi. Call of Duty serininin en gözde oyunu olacak olan yapım, konsol ve bilgisayar platformunda karşımıza çıkacak. PC Gamer aracılığıyla öğrendiğimiz bir diğer detayda ise oyunun bilgisayar versiyonunun Steam’de yer almayacağı belirtiliyor.

PC Gamer’ın yapmış olduğu habere göre oyunun bilgisayar versiyonu Battle.net’de yer alacakmış. Bu durumda bilgisayar oyuncuları oyuna Blizzard’ın web sitesi üzerinden satın alabilecek ve bilgisayarlarına yükleyebilecekler. Oyunun fiyat etiketi şuan için belirsizliğini korumaya devam ediyor. Oyunun Steam’de neden yayınlanmayacağı konusunda da internette çeşitli iddialar yer alsa da henüz net bir bilgi yer almıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>