Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.8

Kullanıcı


Call of Duty Black Ops 4’ün Mevcut Haritası Genişletilecek!

Call of Duty: Black Ops 4'e gelecek olan güncellemeler ile oyuna yeni harita gelmeyecek. Güncellemeler ile mevcut harita genişletilecek.

12 Ekim’de aksiyon severlerin karşısına çıkan Call of Duty: Black Ops 4 günümüzün en gerçekçi hayatta kalma oyunlarından birisi olarak adından söz ettiriyor.

Yayınlanması ile konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca kopya satmayı başaran Black Ops 4, aldığı güncellemeler ile oyunculara yenilikler sunmazken hataları en aza indirmeye çalışıyor. Treyarch tarafından geliştirilen oyunla ilgili bugün yeni bilgiler geldi. Altchar tarafından edindiğimiz bilgilere göre Treyarch stüdyo yönetmeni David Vonderhaar’a göre oyun içerisine yeni harita eklemek şuan için planları arasında yer almıyormuş.

Treyarch stüdyo yönetmeni David Vonderhaar fanlardan kendisine sorulan soruları yanıtlarken Black Ops 4’ün güncellemeleri ile yeni bir haritanın gelip gelmeyeceğine yönelik de açıklamalarda bulundu. Vonderhaar, stüdyonun oyuna yeni harita eklemek yerine mevcut haritayı genişletmek istediğini söyledi. İleri ki zamanlarda oyuna yeni haritaların gelebileceğini belirten yönetmen, şuan için planlarının Blackout haritasını genişletmek olduğunu belirtti. Oyunun Blackout haritasında şuana dek zombilere yönelik güncellemeler yapıldı. Bunun dışında hayatta kalma moduna dair herhangi bir ekleme yapılmadı. Verilen demece göre Treyarch mevcut haritayı Fortnite haritasındaki değişikliklere benzer şekilde güncellemeye çalışacakmış.

Bilindiği üzere Fortnite’da yeni bir harita almazken haftalık güncellemeler ile oyuncularına zengin bir içerik sunuyor. PUBG ise farklı bir anlayış benimseyerek oyuncularına farklı haritalar sundu. Black Ops 4’de tıpkı Fortnite’ın yolunu izleyerek oyuncularına yeni harita yerine yeni içerikler sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol