Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


Call of Duty: Black Ops 4’ün Etkinlik Tarihi Duyuruldu!

Call of Duty: Black Ops 4 yeni yıl etkinliği sunmaya hazırlanıyor.

Call of Duty serisi ile milyonlara ulaşan Activision Black Ops 4 ile kasasını parayla doldurdu. Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca kopya satan yapım yeni bir etkinlik duyurdu.

Black Ops 4’ün geliştiricisi olan Treyarch yeni bir etkinlik duyurdu. 28 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacak olan etkinlikte oyuncuların yüzü gülecek. Tecrübe, silah tecrübesi ve diğer bonusları iki katına çıkaracak olan etkinlik yeni yıl etkinliği olarak karşımıza çıkacak. Bilgisayar ve konsol platformlarında oynanabilecek olan etkinlik oyunculara rekabet dolu bir ortam sunacak. Oyuncular etkinliklerde zombiler ile savaşarak iki kat daha fazla tecrübe ve silah puanı kazanabilecekler. Etkinlik süresince Blackout’taki zombilerde farklı kıyafetler yer alacak. Etkinlikte oyuncular farklı modları da deneyimleyebilecekler.

Hayatta kalma modu ile 2018’e damga vuran oyunlar arasında yer alan Call of Duty: Black Ops 4, satış rakamları ile de milyonlara ulaşmayı başardı. Gerçek zamanlı olarak dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncuları ortak bir rekabet alanında buluşturan yapım, zombi modu ile de unutulmaz nazi katliamlarına ışık tutuyor. Geçmiş serilerde de nazi askerleri sık sık karşımıza çıkmıştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol