Call of Duty: Black Ops 4’ün Çok Oyunculu Oynanış Videoları Ortaya Çıktı!

Call of Duty: Black Ops 4'ün çok oyunculu modu oynandı.

Yarın karşımıza çıkacak  olan Call of Duty: Black Ops 4’ün çok oyunculu olarak oynanış videoları ortaya çıktı. Dün de oyun için yeni fragmanlar yayınlanmıştı.

Bugün ortaya çıkan oynanış videoları bazı youtuber tarafından çekildi. Gün içerisinde YouTube üzerinden oyuncularla paylaşılan videolar da çok oyunculu mod oynandı. Hatırlayacağınız üzere diğer haberlerimizde oyun içerisinde bizleri hareketli dakikalar beklediğini belirtmiştik. Yayınlanan çok oyunculu videolarda da tam anlamıyla bu bir kez daha gözler önüne serildi. Tempolu olarak oynanan yapım da mermilerin nereden geldiğini bile anlayamadan vuracak ve vurulacağız.

Oyun içerisindeki silahların daha önce karşımıza çıkmadığını da belirtelim. Modern teknolojinin ötesinde yer alan bu silahlar birbirinden farklı özelliklere ve yeteneklere sahip. Hatta silahlardan birisi uzun menzilli bomba niteliğinde mermiler ile aynı anda 2- 3 düşmanı birden etkisiz hale getirebiliyor. Zombilerle dolu bir dünyayı da oyunculara sunacak olan beklenen oyun yarın çıkış yapması ile konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya başlayacak.

YouTuber tarafından yayınlanan oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol