Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout Haritasına İlk Güncelleme 11 Aralık’ta Gelecek!

Call of Duty: Black Ops 4 bu ay yeni bir güncelleme alabilir.

Popüler hayatta kalma oyunlarından birisi olarak adından söz ettiren Call of Duty Black Ops 4 yakında bir güncelleme alacak gibi görünüyor.

3 Aralık’ta Altchar adlı sitenin yapmış olduğu haberde Call of Duty Black Ops 4’de yeni bir haritanın şuan için gelmeyeceği ve mevcut haritanın genişletileceği bilgisi verilmişti. Treyarch stüdyo yönetmeni David Vonderhaar’ın verdiği bir demeçten yararlanan site yakın bir zamanda oyuna bir güncellemenin gelebileceğinden bahsetmişti. Bugün PC Games N tarafından yapılan bir haberle bu iddia resmen doğrulandı.

Yapılan haberde oyunun hayatta kalma modu olan Blackout için yeni bir güncellemenin geleceği ve mevcut haritanın genişletileceği bilgisi veriliyor. Zaten geçtiğimiz günlerde David Vonderhaar’da yeni bir haritanın şuan için gelmeyeceğini ve mevcut haritayı genişletecekleri bilgisini vermişti. 11 Aralık’ta gelmesi beklenen güncelleme ile oyunculara mevcut harita üzerinde farklı yerler erişime açılacak ve oyuncular daha geniş bir haritaya kavuşmuş olacaklar.

Dün Call of Duty’nin resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan kısa bir teaser’da haritaya gelecek olan ek alanı oyunculara gösteriyor. Yapılan paylaşımda güncellemeye dair herhangi bir tarih belirtilmezken sadece ‘Yakında’ bilgisi veriliyor.

Güncellemenin 11 Aralık’ta yayınlanması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>