Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
8.4

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Call of Duty: Black Ops 4’ün Beta Fragmanı Yayınlandı!

Call of Duty: Black Ops 4’ün beta fragmanı aksiyon dolu.

Bugüne kadar sayısız haber yapılan Call of Duty: Black Ops 4 aksiyon dünyası tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

blank

12 Ekim 2018’de oyun dünyasına giriş yapacak olan Call of Duty: Black Ops 4 günümüzün popüler oyunu olan Battle Royale moduna sahip olacak. Activision tarafından yayınlanacak olan yapım Treyarch tarafından  geliştiriliyor. Tozun dumanın bir birine karışacağı oyunda çok sayıda farklı silah modelleri yer alacak. Oyun içerisinde geniş ve zengin haritaların yanı sıra devasa ölçekli savaş sahneleri yer alıyor.

Dün Call of Duty’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan fragman ile oyunun Multiplayer atmosferi gösterilmiş oldu. Daha doğrusu Battle Royale yönü hakkında bizi nasıl bir ortamın beklediği gösterildi. Gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyuncuları buluşturacak olan yapım alışılmışın dışındaki içerikleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak. Özellikle tekerlekli robot silahlar ilgi odağı haline gelecek.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de tüm platformlar için raflardaki yerini alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol